Gél na glazúru za studena diamantový 300 g

Studené gély sú dokonalým povrchom pre všetky druhy zákuskov, koláčov alebo umeleckých dezertov. Vďaka tomuto výrobku môžete získať nezvyčajný vzhľad. Dôvodom je skutočnosť, že diamantová glazúra sa vyznačuje nielen výnimočným leskom a farbou, ale aj vynikajúcou chuťou a arómou.
Tento gél je vhodný na dokončovanie rovných, šikmých alebo zvislých povrchov. Vďaka ideálnej konzistencii sa diamanty nanášajú v tenkej vrstve, ktorá umožňuje ich použitie na „zasklievanie“ čerstvého ovocia. Môže sa tiež použiť ako lesk pre jedlé oblátky a cukrové hmoty, ktoré po aplikácii dávajú napríklad efekt vody, záblesk v oku,... Okrem toho môžete vytvoriť zrkadlovú glazúru s gélom.
 
Zloženie: glukózový sirup, voda, želirujúce látky (pektín, alginát sodný, karagenan), kyselina citrónová, regulátor kyslosti (citrán sodný, laktát vápenatý, fosforečnan vápenatý), sorban draselný, aróma.

Spôsob použitia: Glazúru zahrejte na 37 ° C, dôkladne premiešajte, aby ste dosiahli jednotú konzistenciu a nalejte na zákusok. Ak potrebujete tekutejšiu konzistenciu, môžete pridať vodu (max. 30%). Pri spevňovaní oblátok a jednorazových výtlačkoch nepridávajte vodu.
 
Balenie obsahuje 300 g gélu. Neutrálny (bezfarebný).
  • Dostupnosť:
    9 ks
  • Kód produktu:
    11654
  • Hmotnosť:
    300 g
Gél na glazúru za studena diamantový 300 g
Cena s DPH:
4,70 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
3,92 €
DPH:
20,0 %
Používaním stránok prevádzkovateľa LIANA GOLIAŠ s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.