Liečivý zázrak menom SÓDA

Liečivý zázrak menom SÓDA

Liečivý zázrak menom SÓDA 

 
Sóda bikarbóna je známa po celom svete. Je skvelá v kuchyni na čistenie riadu, vhodná pri pálení záhy alebo ako prísada do cesta. Nie všetci máme vedomosti o tom koľko liečivých vlastností sóda má a ako pomáha pri početných ochoreniach. Ochrana pred rakovinou alebo jej samotná liečba, pozbavenie sa alkoholovej alebo cigaretovej závislostí, očista organizmu od škodlivín to je len máličko z toho aká sóda je skutočne vzácna. 
Sóda dokáže vyčistiť steny ciev od nadbytočnej usadenej soli a cholesterolu, upravuje krvný tlak, omladzuje celý organizmus, posilňuje imunitu, zmenšuje krvácanie ďasien, obmedzuje nebezpečenstvo rozvoja srdcových ochorení, bieli zuby. 
 
Sódu bikarbónu Liana vo všetkých troch baleniach kúpite tu.
 
POUŽITIE V DOMÁCNOSTI
1. Sóda si skvele poradí s mastnotou. Stačí zmiešať rovnaké množstvo jedlej sódy a sušenej horčice v prášku. Sóda pôsobí ako brusivo a horčica odstráni mastnotu.
2. Ak máte rady kvety, ale nevydržia vám dlho nezúfajte! Do vázy s vodou pridajte sódu. Tá vyrovná kyslosť vody a pohlcuje pachy.
3. Vlhkú handričku namočte v roztoku sódy (1 liter vody + 2 PL sódy) a očistite vaše tapety.
4. Trochu sódy nasypte na vlhkú špongiu a poutierajte vnútro mikrovlnnej rúry. Na záver pretrite ešte čistou vlhkou utierkou.
5. Ak vás trápi nepríjemný zápach z odpadkového koša, tak medzi vrstvy odpadkov nasypte sódu.
6. Raz do týždňa prečistite odtokové otvory tak, že do otvoru nasypte pohár sódy a spláchnite teplou vodou.
7. Pôvodný lesk striebornému príboru dodáte tak, že umývadlo zazátkujte, položte fóliu a uložte príbor. Ten zalejte vriacou vodou a pridajte nie celú šálku sódy. Príbor bude žiariť ako nový!
8. Čistenie matracov so sódou je ten najjednoduchší spôsob! Na 1 lôžkový matrac potrebujete 4 PL sódy, 8 PL na 2 lôžkový matrac. Sódu porozsypujte po matraci, jemne vyčistite kefou a odložte na 4-8 hodín. Potom matrac povysávajte. 
9. So sódou dokážete dokonca rýchlo uhasiť oheň
10. Dokonale umytá podlaha bude vtedy, ak vo vedre s vodou rozpustíte pol hrnčeka sódy a touto zmesou poumývate podlahu. 
 
POMOCNÍK PRI LIEČENI RÔZNYCH CHORÔB
Sóda bikarbóna pomáha pri chorobách:
- pečene, žlčových ciest a pankreasu.,
- chorobe gastrointestinálného traktu,
- horných dýchacích ciest,
- spálení slnkom, pri oparení, tepelné popáleniny, poleptanie kyselinou,
- mužské, ženské, detské choroby,
- v tehotenstve,
- ochorenie močovej sústavy,
- očné, kožné choroby,
- nervová sústava,
- choroby kĺbov.
 
Okrem týchto spomenutých účinkov má sóda ďalší rad nespočetných pozitívnych vlastností. Odporúčame knihu LIEČIVÁ SÓDA od N.I. DANIKOV, v ktorej sa dočítate zaujímavé veci o zdanlivo obyčajnej sóde.
 
 
 
Používaním stránok prevádzkovateľa LIANA GOLIAŠ s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.