Ako podporiť imunitu

Ako podporiť imunitu

Ako podporiť imunitu

Prinášame Vám odporúčanie ako účinne podporiť imunitu v tomto období.
 
Recept na vitamínovú bombu:
1 l teplého bylinkového čaju (cca 50°C)
1/2 citróna - šťava
1 PL med
2-3 PL LianaVIT pomaranč, citrón, malina alebo cola
Počas dňa vypite 2 l tohto nápoja. Dosiahnete tým 100% dennej dávky vitamínov potrebných pre vašu imunitu. Viac o jednotlivých zložkách nápoja sa dočítate nižšie. Pozor, aby čaj nebol horúci pred pridávaním ostatných zložiek.
 
TEPLÝ BYLINKOVÝ ČAJ
Pitie teplých nápojov, najlepšie rôznych bylinkových čajov, vymýva šíriaci sa vírus z hrdla do žalúdka, kde vďaka žalúdočnej kyseline nemôže vírus prežiť, šíriť sa ani inak škodiť. Každých 15 minút sa napite aspoň pár dúškov. Môžete aj prekloktať.
 
MED
Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne, posilňuje imunitný systém, pomáha liečiť vírusové ochorenia. Med podporuje imunitný systém, pretože okrem ľahko vstrebateľných cukrov a bielkovín obsahuje tiež veľké množstvo vitamínov a minerálov. Z vitamínov to sú: A, C, B1, B6, B12, D, E a K. Z minerálov sa jedná predovšetkým o: vápnik, horčík, fosfor, draslík, sodík, kremík a železo. S takým zložením je med účinnou prevenciou proti chorobám dýchacieho ústrojenstva. Kliknite sem pre: viac info o mede
 
CITRÓN
Pomáha pri prechladnutí a bolesti hrdla. Citróny sú bohaté na vitamín C čo zlepšuje imunitný systém a urýchľuje liečbu ochorenia. Pridajte citrón a med do čaju a organizmus tak zabojuje s nádchou a bolesťami hrdla.
 
LianaVIT vitamínové nápoje
Obsahujú až 10 vitamínov potrebných pre posilnenie imunity a to vitamíny C, E, a celý B-komplex B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12. Viac o LianaVIT nápojoch kliknite sem: www.lianavit.sk

 

 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa Imrich Goliaš - LIANA-GOLF
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.