Isomalt - cukor na modelovanie 250 g

Pomocou Isomaltu môžete vytvoriť krásne, sladké ozdoby na tortu - čipky, kryštály, motýle, písmena, kvety,.... Hmota je bezfarebná. Môžete pridávať potravinárske farbivá. Isomalt je syntetické, vysoko plastické sladidlo s relatívne nízkou prevádzkovou teplotou. Perfektné pre karamelové diela.
 
Zloženie: Isomalt E953 - patrí do skupiny cukrových alkoholov. Sladidlo je zhruba o polovicu menej sladšie ako stolový cukor a obsahuje len polovicu energie (kalórií), má veľmi malý glykemický index. V ústach nezanecháva žiadnu nepríjemnú chuť.  Alergény: môže obsahovať stopy lepku, orechov, horčice, sóje a zeleru. 

hmotnosť: 250 g

Použitie:
Nalejte isomalt do silikónovej misky a zohrievajte ju v mikrovlnnej rúre 2 až 4 minúty, kým sa nerozpustí. Môžete ho rozpustiť aj v hrnci na sporáku.
Isomalt sa topí pri 180 ° C. Buďte opatrní - noste ochranné rukavice. Takto rozpustený isomalt môžete teraz nafarbiť alebo bez farbenia rovno použiť - naliať do silikónovej formy (uistite sa, že forma je vhodná na prácu s isomaltom nad 180°C). Prebytočný isomalt rýchlo zotrite silikónovou alebo oceľovou špachtľou. Po vychladnutí môžete dekoráciu vybrať z formy. 
  • Dostupnosť:
    18 ks
  • Kód produktu:
    869
  • Hmotnosť:
    250 g
Isomalt - cukor na modelovanie 250 g
Cena s DPH:
5,50 €
Cena za:
1 ks
Cena bez DPH:
4,58 €
DPH:
20,0 %

Previazaný tovar

Používaním stránok prevádzkovateľa LIANA GOLIAŠ s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.