Výrobky
Prvotriedne
výrobky Liana

Želatína potravinárska číra 20 g

Vhodné na zákusky, torty, aspik, rôsol, na zahustenie majonézových šalátov a pod. 1 balenie/0,5 l vody, nálevu. Nesmie sa variť !!!

2 použitia v 1 výrobku:
1. ŽELATÍNA - želé na zákusky torty poháre, aspiky, rôsoly.....
2. STUŽOVAČ  - na stuženie šľahačkových, jogurtových, smotanových a tvarohových krémov, plniek a zahustenie majonézových šalátov.
 
Vedeli ste, že želatína v tomto produkte je živočíšneho pôvodu (bravčová želatína). Želatína je zdrojom kolagénu “elixíru mladosti“, ktorý obnovuje a zabezpečuje dobrý stav kože, zubov, vlasov, kĺbových chrupaviek, šliach, ciev a všetkých väzivových tkanív. V detstve a v období dospievania  je nevyhnutný pre tvorbu kostí, pretože vytvára sieť na ukladanie vápnika a v dospelosti zasa chráni kĺby pred artrózou. Želatína teda slúži nielen na ochranu kĺbových chrupaviek a väzív pred predčasným opotrebovaním, ale aj na ich regeneráciu a obnovu.
 
Odporúčanie odborníkov: 1 kávovú lyžičku práškovej želatíny denne zamiešame napr. do jogurtu alebo mlieka či vody a vypijeme. Pri problémoch už zakrátko pocítite úľavu alebo sa prevenciou týmto problémom vyvarujete

Zloženie: želatína jedlá - určená pre ľudskú výživu
 

 • Počet kusov v balení
  24 ks
 • Počet kusov v kartóne
  432 ks
 • Gastro balenie
  ÁNO
 • DMT
  24 mesiacov
Používaním stránok prevádzkovateľa LIANA GOLIAŠ s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.